Kółko skretne do urządzeń, bieżnik czarny, obudowa czarna, śr. 75 mm, z płytką, nośność 60 kg
nr art.: 122438
EAN: 4021885131517
29,01 zł bez VATu
35,68 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Opis
- kółko do piasty mocowane jest śrubą z nakrętką
- obudowa kółek są wykonane z blachy stalowej, wykończony w kolorze czarnym
- tarcza koło wykonana jest z tworzywa sztucznego i posiada łożysko kulkowe
- bieżnik wykonany jest z termoplastycznej gumy, która nie brudzi podłogi
- kółko do urządzeń z mocowaniem na cztery śruby
- obrotowa głowica posiada podwójny wieniec kuleczek łożyskowych
Parametry
| materiał obręczy | czarna guma |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 48x48/38x38 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny |
| wymiary płytki | 60 x 60 mm |
| nośność | 60 kg |
| średnica koła | 75 mm |
| średnica otworu | 6,3 mm |
| szerkość (bieżnik) | 25 mm |
| wys. montażowa | 103 mm |



