rabat ilościowy
ESD lekka paleta z tworzywa 800 x 600 mm, czarna, na nóżkach
nr art.: 122584
117,00 zł bez VATu
143,91 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
105,00 zł
dla 10 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 88 szt.
Opis
Palety ESD nadają się do bezpiecznego przechowywania i transportu produktów elektronicznych.
- wyprodukowane z tworzywa sztucznego przewodzącego elektryczność (ESD PP) w kolorze czarnym
- na obrzeżach posiadają okrawędziowanie zapobiegające przypadkowemu zsunięciu się ładunku z palety
- puste palety na nóżkach dla zaoszczędzenia miejsca można układać w stosie
rezystancja powierzchniowa: 103 < 1010 Ohm/cm
- mały ciężar
- okrawędziowanie 7 mm
- nie nadają się do wysokiego składowania
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał | ESD PP polipropylen przewodzący prąd elektryczny |
| ciężar | 3,3 kg |
| nośność dynamiczna | 250 kg |
| nośność statyczna | 500 kg |
| nośność w regale | 0 kg |
| długość | 800 mm |
| szerokość | 600 mm |
| wysokość | 137 mm |






