rabat ilościowy
ESD uniwersalna paleta z tworzywa 1200 x 800 mm, pełna, czarna, na płozach
nr art.: 122588
699,00 zł bez VATu
859,77 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
629,00 zł
dla 10 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
w drodze
Opis
Palety ESD nadają się do bezpiecznego przechowywania i transportu produktów elektronicznych.
- wyprodukowane z tworzywa sztucznego przewodzącego elektryczność (ESD PP) w kolorze czarnym
- na obrzeżach posiadają okrawędziowanie zapobiegające przypadkowemu zsunięciu się ładunku z palety
- puste palety na nóżkach dla zaoszczędzenia miejsca można układać w stosie
rezystancja powierzchniowa: 103 < 1010 Ohm/cm
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał | ESD PP polipropylen przewodzący prąd elektryczny |
| powierzchnia | pełna |
| wykonanie | na płozach |
| ciężar | 16,77 kg |
| nośność dynamiczna | 1500 kg |
| nośność statyczna | 3500 kg |
| nośność w regale | 300 kg |
| długość | 1200 mm |
| szerokość | 800 mm |
| wysokość | 152 mm |






