Paletowy wózek wysokiego podnoszenia, nośność 1000 kg, podnoszenie ręczną pompą 3000 mm
nr art.: 122605
4 874,00 zł bez VATu
5 995,02 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 84
Opis
Wózki można stosować do transportu i podnoszenia ciężarów na standardowych paletach. Dzięki wąskiej konstrukcji wózek nadaje się do przemieszczania także w ciasnych miejscach magazynu. Wózki bez napędu mechanicznego są umożliwiają transport na krótsze odległości w magazynach i wewnątrz objektów na równej i suchej powierzchni. Podnoszenie za pomocą pompy hydraulicznej sterowanej ręcznie dyszlem manewrowym lub pedałem noznym.
Konstrukcja ze stali profilowej z 2 kółkami prowadzącymi o 180x50 mm z hamulcem i 2 stałymi, tandemowymi kółkami gumowymi z poliamidu 74x70 mm.
Hydraulika z integrowana pompą ręczną i szybkim podnoszeniem. Model z tłokiem teleskopowym.
Parametry
| podnoszenie | standard +nožní pedál |
| zakres podnoszenia (min.-max.) | 85 - 3000 mm |
| ciężar | 305 kg |
| nośność | 1000 kg |
| długość całkowita | 1650 mm |
| długość wideł | 1150 mm |
| szerokość całkowita | 740 mm |
| szerokość wideł | 160 mm |
| wysokość całkowita | 2020 mm |



