rabat ilościowy
Dwukołowa taczka VARIOfit, meblowa, nośność 250 kg, łopata 360 x 330 mm, koła z oponami, kolor antracyt RAL7016
nr art.: 122629
EAN: 4035694082182

748,00 zł bez VATu
920,04 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
673,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Opis
- stabilna, zespawana konstrukcja z rurek stalowych
- łopata z blachy stalowej
- lakierowanych proszkowo, wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne
- ergonomiczne uchwyty z ochroną przed zranieniem dłoni
- powłoka antypoślizowa – zapobiega zsuwaniu się załadowanego towaru z łopaty
- ramiona z miękką, przezroczystą powłoką – chroni towar przed uszkodzeniami
- ogumienie pneumatyczne 260x85 mm
- felga stalowa z łożyskiem kulkowym i kołpakiem z tworzywa
Parametry
| kolor | antracyt RAL7016 ![]() |
| łopata szer.×gł. | 360 × 335 mm |
| materiał konstrukcyjny | stal |
| rodzaj kół | z oponami |
| ciężar | 17,5 kg |
| nośność | 250 kg |
| szerokość | 620 mm |
| wysokość | 1400 mm |













