rabat ilościowy
Dwukołowa taczka VARIOfit, do krzeseł, nośność 250 kg, łopata 320 x 250 mm, koła z pełnej gumy, kolor antracyt RAL7016
nr art.: 122632
EAN: 4035694077331

868,00 zł bez VATu
1 067,64 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
781,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Opis
- stabilna, zespawana konstrukcja z rurek stalowych
- łopata z blachy stalowej
- lakierowanych proszkowo, wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne
- ergonomiczne uchwyty z ochroną przed zranieniem dłoni
- powierzchnia oparcia krzeseł z powłoką antypoślizgową
- podpora z możliwością demontażui bezstopniowej regulacji wysokości
długość podpory 500 mm
- rama z wygiętymi poprzeczkami
- ogumienie z pełnej gumy 260x65 mm
- felga specjalna plastikowa z łożyskiem kulkowym i kołpakiem z tworzywa
Parametry
| kolor | antracyt RAL7016 ![]() |
| łopata szer.×gł. | 320 × 250 mm |
| materiał konstrukcyjny | stal |
| rodzaj kół | pełna guma |
| ciężar | 22 kg |
| nośność | 250 kg |
| szerokość | 570 mm |
| wysokość | 1310 mm |













