rabat ilościowy
Dwukołowa taczka VARIOfit, schodowa, nośność 200 kg, łopata 250 x 300 mm, kolor antracyt RAL7016
nr art.: 122633
EAN: 4035694054547

1 207,00 zł bez VATu
1 484,61 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 086,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Opis
- stabilna, zespawana konstrukcja z rurek stalowych
- łopata z blachy stalowej
- lakierowanych proszkowo, wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne
- ergonomiczne uchwyty z ochroną przed zranieniem dłoni
- łożyska kulkowe
- trzyramienne gwiazdy z przykręcanymi kołami
- koła 160x40 mm z obręczami z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
Parametry
| kolor | antracyt RAL7016 ![]() |
| łopata szer.×gł. | 300 × 255 mm |
| materiał konstrukcyjny | stal |
| rodzaj kół | gwiazda - szara guma |
| ciężar | 23,5 kg |
| nośność | 200 kg |
| szerokość | 610 mm |
| wysokość | 1310 mm |
Video
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
kolor
rodzaj kół
ciężar
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
122634
antracyt RAL7016


z oponami + gwiazda
25,5 kg
1 511,00 zł
na zamówienie (10 dni)
101906
niebieski RAL5010


gwiazda - szara guma
23,5 kg
1 207,00 zł
na zamówienie (10 dni)
101899
niebieski RAL5010


z oponami + gwiazda
25,5 kg
1 511,00 zł
na zamówienie (10 dni)










