ESD Podwozie pod Euro skrzynki, 608 x 410 mm, 4 koła skrętne ESD PP, kolor czarny
nr art.: 122653
249,00 zł bez VATu
306,27 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 2 szt.
Opis
- rama nośna wykonana z wytrzymałego, przewodzącego polipropylenu, zoptymalizowana wymiarowo dla standardowych pojemników EURO 600x400 mm lub dwóch 400x300 mm
- krawędź boczna o wysokości 20 mm zapobiega przesuwaniu się skrzynek
- zawsze na 4 kołach ESD o śr. 100 mm
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| rodzaj kół | 4 kółka skrętne |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 600 x 400 |
| ciężar | 5,31 kg |
| nośność | 250 kg |
| długość wewnętrzna | 608 mm |
| długość zewnętrzna | 620 mm |
| średnica koła | 100 mm |
| szerokość wewnętrzna | 410 mm |
| szerokość zewnętrzna | 420 mm |
| wysokość zewnętrzna | 172 mm |




