ESD Podwozie pod Euro skrzynki, 810 x 610 mm, 6 kół skrętnych ESD PP, kolor czarny
nr art.: 122654
576,00 zł bez VATu
708,48 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 20 szt.
Opis
- rama nośna wykonana z wytrzymałego, przewodzącego polipropylenu wzmocnionego profilami stalowymi
- zoptymalizowany wymiarowo dla standardowych pojemników EURO 800x600 mm, dwóch 600x400 mm lub czterech 400x300 mm
- krawędź boczna o wysokości 25 mm zapobiega przesuwaniu się skrzynek
- zawsze na 6 kołach ESD o śr. 100 mm
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| rodzaj kół | 4 kółek skrętnych |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 800 x 600 |
| ciężar | 8,5 kg |
| nośność | 500 kg |
| długość wewnętrzna | 810 mm |
| długość zewnętrzna | 820 mm |
| średnica koła | 100 mm |
| szerokość wewnętrzna | 610 mm |
| szerokość zewnętrzna | 620 mm |
| wysokość zewnętrzna | 175 mm |






