rabat ilościowy
Wsuwany rollkontener „nestainer”, trójstronny, 1 półka, szer. x gł. x wys.: 725x820x1780 mm
nr art.: 122659
EAN: 4260474941599
1 604,00 zł bez VATu
1 972,92 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 443,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (11 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 52
Opis
- wsuwane - puste można wsunąć w siebie, aby zaoszczędzić miejsce
- półki odchylane do tyłu za pomocą mechanizmu sprężynowego
- podłoga i półki z tworzywa sztucznego (stałe, bez regulacji wyskości) wykonane z wysokiej jakości HDPE w kolorze jasnoniebieskim zbliżonym do RAL 5012 (konstrukcja warstwowa, szybka i łatwa w czyszczeniu)
- koła elastyczne ø125 mm, dwa koła skrętne z hamulcem / dwa koła stałe
- ściany boczne, ściana tylna i przednia z rury stalowej ø 22 mm, wypełnienie drutem ø 6 mm, powierzchnia: ocynkowana
Parametry
| materiał obręczy | elastyczna szara guma |
| rodzaj kół | 2 kółka skrętne z hamulcem. 2 stale |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 800 x 700 |
| ciężar | 53 kg |
| nośność | 500 kg |
| głębokość wewnętrzna | 785 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość wewnętrzna | 670 mm |
| szerokość zewnętrzna | 725 mm |
| wysokość wewnętrzna | 1540 mm |
| wysokość zewnętrzna | 1780 mm |
| zewnętrzna głębokość | 820 mm |
| ilość powierzchni ładunkowych | 2 szt. |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
ciężar
ilość powierzchni ładunkowych
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
122658
49 kg
1 szt.
1 357,00 zł
na zamówienie (11 dni)
122660
58 kg
3 szt.
1 851,00 zł
na zamówienie (11 dni)









