rabat ilościowy
Zabezpieczony, wsuwany rollkontener „nestainer”, 5-stronny, 1 półka, szer. x gł. x wys.: 725x820x1890 mm
nr art.: 122662
EAN: 4260507755087
2 939,00 zł bez VATu
3 614,97 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 645,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (11 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 52
Opis
- wsuwane - puste można wsunąć w siebie, aby zaoszczędzić miejsce
- półki odchylane do tyłu za pomocą mechanizmu sprężynowego
- podłoga i półki z tworzywa sztucznego (stałe, bez regulacji wyskości) wykonane z wysokiej jakości HDPE w kolorze jasnoniebieskim zbliżonym do RAL 5012 (konstrukcja warstwowa, szybka i łatwa w czyszczeniu)
- koła elastyczne ø125 mm, dwa koła skrętne z hamulcem / dwa koła stałe
- ściany boczne, ściana tylna i drzwi wykonane z rury stalowej ø22 mm, wypełnienie drutem ø 4 mm, oczko 50 x 50 mm, powierzchnia: ocynkowana na niebiesko.
- dach plastikowy
- drzwi można zamknąć na rygiel i zabezpieczyć kłódką
Parametry
| materiał obręczy | elastyczna szara guma |
| rodzaj kół | 2 kółka skrętne z hamulcem. 2 stale |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 800 x 700 |
| ciężar | 74 kg |
| nośność | 500 kg |
| głębokość wewnętrzna | 760 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość wewnętrzna | 670 mm |
| szerokość zewnętrzna | 725 mm |
| wysokość wewnętrzna | 1590 mm |
| wysokość zewnętrzna | 1890 mm |
| zewnętrzna głębokość | 820 mm |
| ilość powierzchni ładunkowych | 2 szt. |











