rabat ilościowy
Rollkontener „rolltainer”, 4-stronny z drzwiami, bez półek, szer. x gł. x wys.: 724x815x1830 mm.
nr art.: 122666
EAN: 4260316449450
999,00 zł bez VATu
1 228,77 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
899,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 11 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 51
Opis
- podłoga z tworzywa sztucznego wysokiej jakości HDPE w kolorze jasnoniebieskim zbliżonym do RAL 5012
- koła polipropylenowe ø108 mm, dwa koła skrętne / dwa koła stałe
- ściany boczne, ściana tylna i przednia z rury stalowej ø 22 mm, wypełnienie z profilu płaskiego 12x3 mm, powierzchnia: ocynkowana
Parametry
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 800 x 700 |
| ciężar | 37,9 kg |
| nośność | 500 kg |
| głębokość wewnętrzna | 750 mm |
| szerokość wewnętrzna | 660 mm |
| szerokość zewnętrzna | 724 mm |
| wysokość wewnętrzna | 1640 mm |
| wysokość zewnętrzna | 1830 mm |
| zewnętrzna głębokość | 815 mm |
| ilość powierzchni ładunkowych | 1 szt. |







