Konstrukcja taczki podnośnikowej, nośność 250 kg, zakres podnoszenia 55-1300 mm, kolor antrycyt RAL7016
nr art.: 122691
EAN: 4035694076228

3 786,00 zł bez VATu
4 656,78 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie
Opis
- uniwersalna, stalowa konstrukcja nośna przystosowana do montażu różnych akcesoriów takich jak:
- regulowane ramiona nośne,
- trzpień nośny podtrzymujący do przenoszenia rolek lub
- platforma ładunkowa
- podnoszenie za pomocą ręcznej wciągarki z hamulcem automatycznym
- w formie miniliftu lub taczki podnośnikowej
- nośność 250 kg
- skok 55 – 1300 mm
- wysokość całkowita konstrukcji 1545 mm
- centralny, ręcznny hamulec kółek
- dwa koła stałe 260x65 mm na łożyskach kulkowych, obręcze z pełnej gumy
- w ramionach podporowych koła skętne śr. 50 mm, obręcze poliuretanowe
Parametry
| kolor | antracyt RAL7016 ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal |
| zakres podnoszenia (min.-max.) | 55 - 1300 mm |
| ciężar | 48,5 kg |
| nośność | 250 kg |
| długość całkowita | 845 mm |
| szerokość całkowita | 575 mm |
| wysokość całkowita | 1545 mm |









