Podręczna, bezpieczna szafa do ładowania akumulatorów FWF 60, na nogach


Opis
- do bezpiecznego przechowywania lub ładowania litowych baterii/akumulatorów do urządzeń przenośnych, rowerów elektrycznych itp.
- atest MPA dotyczący odporności na działanie ognia przez ponad 60 minut od wewnątrz do zewnątrz w oparciu o EN 1363-1
- konstrukcja z niepalnych, ogniotrwałych komponentów (niepalny, ogniotrwały, jednolity materiał pełny). Specjalne uszczelki przeciwogniowe zapobiegają wydostaniu się płomieni na zewnątrz
- z bateriowym czujnikiem dymu
- podwójne drzwi skrzydłowe z mocnym ryglowaniem i zawieszeniem,
- sprężynowa blokada drzwi zapewniająca kontrolowaną redukcję ciśnienia w przypadku eksplozji
- drzwi lakierowane na kolor pomarańczowy, podobny do RAL2004, korpus w kolorze szarym, podobnym do RAL7035
Do ładowania oraz przechowywania baterii/akumulatorów litowych
– odprowadzanie ciepła podczas ładowania przez wentylator
– doprowadzenie prądu za pomocą dwóch listw zasilających z 4 gniazdami 230V (3500W, 16A)
– otwarcie drzwi przerywa dopływu prądu ładowania
– zatrzymanie ładowania w przypadku awarii lub uszkodzenia
– zamknięcie otworów wentylacyjnych za pomocą termoelementów
- standardowo 1 półka na środku szafy. Na zamówienie możliwe 2 dodatkowe półki (patrz akcesoria)
- na 4 nogach 100 mm
Parametry
| kolor drzwi | pomarańczowy RAL2004 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| zamek | patentowy |
| ciężar | 135 kg |
| głębokość | 660 mm |
| głębokość wewnętrzna | 530 mm |
| szerokość | 800 mm |
| szerokość wewnętrzna | 730 mm |
| wysokość | 1110 mm |
| wysokość wewnętrzna | 910 mm |
| ilość półek | 1 szt. |

















