rabat ilościowy
Stojak na rowery z pałąkami podporowymi, jednostronny, 2 miejsca.
nr art.: 122713
EAN: 4250366515533

1 334,00 zł bez VATu
1 640,82 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 267,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie
Opis
- dwie wysokości pałąków w odstępie 500 mm
- ocynkowane ogniowo
- duże, pokryte tworzywem sztucznym wsporniki pochylane
- zintegrowane oczka mocujące zabezpieczające przed kradzieżą
Stojaki na rowery można zamówić również w wykonaniu ze wspornikami bocznymi, które umożliwiają lepsze i bezpieczniejsze parkowanie rowerów. Koło ze swoją wagą nie jest zaczepione tylko za obręcz, ale jednocześnie oparte jest o dodatkowy wspornik boczny z rury stalowej o śr. 30 mm. Wsporniki boczne są ponadto wyposażone w pierścienie bezpieczeństwa w celu lepszego zabezpieczenia rowerów przed kradzieżą.
Pałąki są przeznaczone dla opon o max. szerokości 55 mm. Stojaki można rozszerzyć szeregowo oraz mocować je do podłoża.
Parametry
| parkowanie | jednostronne |
| powierzchnia | ocynkowany |
| ciężar | 21,4 kg |
| długość | 1000 mm |
| głębokość | 1130 mm |
| odstęp między rowerami | 500 mm |
| wysokość | 820 mm |
| ilość miejsc do parkowania | 2 szt. |















