Wiata łukowa, jednostronna B04, 4130 x 2290 x 2100 mm
nr art.: 122718
EAN: 4250366526317

11 636,00 zł bez VATu
14 312,28 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie
Opis
- praktyczne i proste zadaszenie na rowery, pojemniki na śmieci i inne przedmioty
- samonośna konstrukcja wykonana z profili stalowych 40x40 mm, ocynkowanych ogniowo
- element dachowy wykonany z odpornego na warunki atmosferyczne przezroczystego poliwęglanu
- boczne panele ścienne dla lepszej ochrony przed wiatrem można zamówić jako akcesoria (zalecane do zamówienia razem z wiatą)
- dostarczana w stanie zdemontowanym - łatwy montaż zgodnie z załączoną instrukcją
Maksymalne obciążenie dachu (śnieg) wynosi 0,85 kN/m2
Parametry
| dostęp | jednostronny |
| kolor | ocynkowany ![]() |
| wykonanie | moduł podstawowy |
| ciężar | 222 kg |
| długość | 4130 mm |
| długość wewnętrzna | 4030 mm |
| głębokość | 2100 mm |
| głębokość wewnętrzna | 2050 mm |
| wysokość | 2290 mm |
| wysokość wewnętrzna | 2200 mm |
Dokumenty
nazwa












