Wózek paletowy z wagą, nośność 2500 kg, koła poliuretan
nr art.: 122821
4 711,00 zł bez VATu
5 794,53 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 szt.
Opis
Obniża wysiłek operatora przy obsłudze i kontroli ciężaru materiału. W czasie obsługi można łatwo zważyć paletę z towarem. Wózek paletowy jest wyposażony w wagę cyfrową o nośności 2500 kg z dokładnością +/- 0,5 kg. Waga posiada 6-ścio cyfrowy wyświetlacz o wielkości cyfr 1,2“ i 7 kontrolnych diod LED. Podstawowe funkcje ważące to zerowanie, ważenie opakowania, przełączanie jednostek kg/lb oraz automatyczne wyłączenie, kiedy urządzenie nie pracuje. Bardzo ekonomiczna waga zasilana jest akumulatorem 6V4Ah, w zestawie znajduje się adapter do ładowania 230V.
koła skrętne: 180x50 mm, poliuretan
rolki widłowe: 74x70 mm, poliuretan, tandem
Parametry
| materiał kół skrętnych | poliuretan |
| Materiał rolek widłowych | poliuretan |
| podnoszenie | standard |
| zakres podnoszenia (min.-max.) | 85 - 200 mm |
| ciężar | 110 kg |
| min. podziałka ważenia | 0,5 kg |
| nośność | 2500 kg |
| długość wideł | 1150 mm |
| szerokość całkowita | 540 mm |
| szerokość wideł | 160 mm |











