rabat ilościowy
Higieniczna paleta z tworzywa, 1200 x 800 mm, pełna, 3 płozy zamknięte, kolor szary
nr art.: 122825
368,00 zł bez VATu
452,64 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
349,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 41 szt.
Opis
Palety przeznaczone są w szczególności dla branzy farmaceutycznej oraz chemicznej z uwagi na rygorystyczne przepisy prawne. Palety mają idealnie gładką powierzchnię, która zapewnia łatwość czyszczenia.
- standard europejski przy transportowaniu żywności
- palety higieniczne mają zamkniętą formę, chroniącą przed brudem i są łatwe do mycia
- są wykorzystywane do transportu i zadań związanych z produktami spożywczymi
- wykonane z HDPE, są odporne na wysokie i niskie temperatury: -30°C / +70°C
- na obrzeżach posiadają okrawędziowanie zapobiegające przypadkowemu zsunięciu się ładunku z palety
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| materiał | HDPE polietylen o wysokiej gęstości |
| powierzchnia | pełna |
| wykonanie | na płozach |
| ciężar | 18 kg |
| nośność dynamiczna | 1250 kg |
| nośność statyczna | 4000 kg |
| nośność w regale | 1000 kg |
| długość | 1200 mm |
| szerokość | 800 mm |
| wysokość | 160 mm |






