Składana, skrzyniopaleta kratowa 1200 x 800 x 995 mm, ocynkowana
nr art.: 122834
899,00 zł bez VATu
1 105,77 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 34 szt.
Opis
- składane, ustawiane w pionie
- wykonane z ocynkowanego prętu stalowego
- idealne do transportu i manipulacji wózkiem paletowym
Obciążone lub puste mogą być usta- wiane w pionie do trzech poziomów. Po złożeniu zmniejsza się ich objętości o 75% i mogą być ustawiane w pionie do kilkunastu poziomów.
Na jednej dłuższej stronie jest umieszczona składana klapa do lepszego dostępu do ułożonego towaru.
Ściany boczne: 52 mm x 95 mm
Dno: 39 mm x 139 mm
Parametry
| ciężar | 46 kg |
| nośność | 600 kg |
| długość wewnętrzna | 1110 mm |
| długość zewnętrzna | 1200 mm |
| szerokość wewnętrzna | 744 mm |
| szerokość zewnętrzna | 800 mm |
| wysokość po złożeniu | 366 mm |
| wysokość podjazdowa | 100 mm |
| wysokość wewnętrzna | 848 mm |
| wysokość zewnętrzna | 995 mm |
| ustawialność w stos | 4 szt. |









