Składana, skrzyniopaleta kratowa 800 x 600 x 785 mm, ocynkowana
nr art.: 122836
574,00 zł bez VATu
706,02 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 44 szt.
Opis
- składane, ustawiane w pionie
- wykonane z ocynkowanego prętu stalowego
- idealne do transportu i manipulacji wózkiem paletowym
Obciążone lub puste mogą być usta- wiane w pionie do trzech poziomów. Po złożeniu zmniejsza się ich objętości o 75% i mogą być ustawiane w pionie do kilkunastu poziomów.
Na jednej dłuższej stronie jest umieszczona składana klapa do lepszego dostępu do ułożonego towaru.
Ściany boczne: 52 mm x 95 mm
Dno: 39 mm x 139 mm
Parametry
| ciężar | 26 kg |
| nośność | 350 kg |
| długość wewnętrzna | 719 mm |
| długość zewnętrzna | 800 mm |
| szerokość wewnętrzna | 549 mm |
| szerokość zewnętrzna | 600 mm |
| wysokość po złożeniu | 366 mm |
| wysokość podjazdowa | 100 mm |
| wysokość wewnętrzna | 650 mm |
| wysokość zewnętrzna | 785 mm |
| ustawialność w stos | 6 szt. |
Dokumenty
nazwa











