Podstawa z elektryczną regulacją wysokości 655-1305 mm, 4 silniki, kolor biały
nr art.: 122837
2 471,00 zł bez VATu
3 039,33 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 32 szt.
Opis
- elektrycznie regulowana wysokość, pozwalające na szybką zmianę typowego biurka w biurko stojące
- nośność do 300 kg
- 4 zsynchronizowane silniki elektryczne
- cyfrowy panel sterujący z aktualnym wskaźnikiem wysokości i pamięcią 3 pozycji
- zasilanie 100-240V, prędkość 38 mm/s z miękkim start-stop
- zintegrowany prowadnik kablowy
- standardowo wyposażony w antykolizyjny senzor
- regulowana wysokość powierzchni roboczej 655 - 1305 mm
- wzmocnienie poziome umożlwia regulacje szerokości podsawy w zakresie 1200 – 2400mm / głębokość 750-900 mm
- konstrukcja stalowa malowana na kolor biały
Parametry
| kolor podstawy | biały ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal |
| ciężar | 60 kg |
| nośność dynamiczna | 300 kg |
| głębokość | 700 mm |
| szerokość maks. | 1900 mm |
| szerokość min. | 1100 mm |
| wysokość podnoszenia | 650 mm |












