Antystatyczny taboret, na kółkach, siedzisko tapicerowane, kolor szary
nr art.: 122843
660,00 zł bez VATu
811,80 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie
Opis
- wg. normy EN 61340-5-1
- rezystancja: 0,1 MΩ
- płynna regulacja wysokości siedziska za pomocą gazowej kolumny chromowanej
- z chromowanym podnóżkiem stalowym Ø 550 mm
- nośność 150 kg
- pokryte wysokiej jakości tkaniną przewodzącą w kolorze ciemnoszarym (antracyt)
Parametry
| kolor | antracyt ![]() |
| materiał podstawy | stal chromowana |
| podnóżek | nie |
| podstawa | na kółkach |
| powierzchnia siedziska | tkanina |
| nośność | 150 kg |
| średnica podstawy | 550 mm |
| średnica siedziska | 325 mm |
| wysokość siedziska maks. | 560 mm |
| wysokość siedziska min. | 435 mm |




