Antystatyczny taboret, z podnóżkiem, na stopkach, siedzisko poliuretan, kolor czarny
nr art.: 122847
584,00 zł bez VATu
718,32 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 16 szt.
Opis
- wg. normy EN 61340-5-1 (nadają się do pomieszczeń, w których wymagana jest ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi)
- rezystancja mierzona między siedziskiem a punktem uziemiającym na podłożu jest mniejszy niż 109 Ohm
- anypoślizgowe siedlisko z wysokiej jakości przewodzącego poliuretanu, odporne są na ścieranie, działanie pyłu, chemikaliów, olejów i rozpuszczalników
- zastosowane materiały są łatwe do czyszczenia, można je dezynfekować
- mechanizm tłoku gazowego umożliwia bardzo proste nastawianie wysokości siedziska
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał podstawy | stal chromowana |
| podnóżek | tak |
| podstawa | na stopkach |
| powierzchnia siedziska | poliuretan |
| nośność | 130 kg |
| średnica podstawy | 640 mm |
| średnica siedziska | 340 mm |
| wysokość siedziska maks. | 790 mm |
| wysokość siedziska min. | 500 mm |




