Fotel dyspozytorski TAMPA 24/7 z podłokietnikami, siedzisko tapicerowane, kolor szary

Opis
- z certyfikatem wg. normy TÜV Rheinland, że krzesło to spełnia wymagania do pracy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu
- nośność 200 kg
- wyjątkowo ergonomiczny i wytrzymały mechaniczne
- wysoka tapicerka zapewniająca wygodne siedzenie
- wyjątkowo wysokie oparcie z regulacją wysokości w zakresie 0-65 mm
- zagłówek z regulacją wysokości 0-75 mm i z regulacją nachylenia
- podłokietniki 4D z miękką powierzchnią dotykową (z regulacją szerokości, głębokości, kąta, ruchu do przodu i do tyłu)
- płynna regulacja wysokości krzesła za pomocą podnośnika pneumatycznego klasy 4 HEAVY DUTY
- uniwersalne kółka z gumowymi felgami do vszystkich powierzchni
- solidna podstawa aluminiowa, kolor czarny
- ze specjalną tkaniną tapicerską z certyfikatem odporności na ścieranie Martindale na 100 000 cykli
Mechanizm asynchroniczny:
- oparcie i siedzisko są tutaj rozdzielone, siedzisko i oparcie można regulować osobno, co pozwala na indywidualną regulację kąta nachylenia między oparciem a siedziskiem
- regulacja siły
- regulacja głębokości siedziska z blokadą
- możliwość swobodnego kołysania się
Wymiary:
wysokość całkowita: 1225 - 1485 mm
wysokość siedziska: 450 - 565 mm
szerokość: 725 mm
głębokość: 650 mm
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał podstawy | aluminium |
| oparcie głowy | tak |
| podłokietniki | tak |
| typ mechanizmu Wszystkie biurowe krzesła obrotowe mają regulację wysokości siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego. Rozróżniamy również 4 podstawowe typy mechanizmów: | asynchroniczny Oparcie i siedzisko są tutaj rozdzielone. Siedzisko i oparcie można regulować osobno, co pozwala na indywidualną regulację kąta nachylenia między oparciem a siedziskiem. Jeśli oparcie nie jest zablokowane, odchyla się swobodnie i ma za pośrednictwem sprężyny stały kontakt z plecami użytkownika. |
| ciężar | 33 kg |
| nośność | 200 kg |
| wysokość | 1485 mm |
| wysokość siedziska maks. | 565 mm |
| wysokość siedziska min. | 450 mm |












