Szafa warsztatowa z pionową ścianką działową, 2 półki, 10 szuflad, wys.xszer.xgł. 1040x1000x500 mm, kolor zielony RAL6011


Opis
- masywna konstrukcja spawana, z blachy stalowej 1 mm
- pionowa, środkowa ściana działowa
- regulowane półki z blachy ocynkowanej o nośności 100 kg
- szuflady na kulkowych wysuwach 85% o nośności 40 kg
- półki i bloki szuflad z możliwością regulacji co 25mm
- zamek trójpunktowy z zamknięciem z rączką i dwoma kluczykami w zestawie
- stopki poziomujące z możliwością regulacji od wewnątrz, co umożliwia precyzyjne ustawienie nawet na nierównej powierzchni
- ślizgacze ułatwiające przesuwanie szafy i chroniące podłogę przed zarysowaniem
- możliwość kotwiczenia do ściany
- przed malowaniem, szafy zostały poddane procesowi cyrkonowania, co stanowi bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne i polepsza przyczepność farby
- szafy pokryte są farbą posiadającą Klasyfikację w Zakresie Reakcji na Ogień: A2-s1,d0 (Instytut Techniki)
Szafy są zgrzewane i nie wymagają własnego montażu. Są one dostarczane do klienta w całości i są gotowe do użytkowania w kilka minut po rozpakowaniu.
Parametry
| kolor drzwi | zielony RAL6011 ![]() |
| kolor korpusu | zielony RAL6011 ![]() |
| nośność korpusu | 400 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 100 kg |
| nośność szuflady | 40 kg |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość | 1000 mm |
| wysokość | 1040 mm |
| ilość półek | 2 szt. |
| ilość szuflad | 10 szt. |












