rabat ilościowy
Skrzyniopaleta z polietylenu, z pokrywą i z zamknięciem, pełne ściany, 800x600x830 mm, na nogach
nr art.: 122873
1 527,00 zł bez VATu
1 878,21 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 374,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 5 szt.
Opis
Szeroki wybór pojemników paletowych w wersjach na nogach, płozach lub kółkach.
- wymiary: ISO i EURO
- z możliwością ustawiania w stosy
- skrzyniopalety są przeznaczone do magazynowania, transportu wyrobów zapakowanych i luzem
- nie są przeznaczone do przechowywania cieczy
- zoptymalizowane wymiary umożliwiają optymalne wykorzystanie przestrzeni transportowej oraz powierzchni magazynowych
- skrzyniopalety zostały wyprodukowane z wysokociśnieniowego polietylenu HD-PE odpornego na uderzenia i warunki atmosferyczne
- ściany i dno pojemnika są pełne, ściany wewnętrzne są gładkie
- skrzyniopalety można ustawiać w stosach
- standardowy kolor: szary
specjalne zawiasy: 2 z tyłu, 1 z przodu, łącznie z kłódką
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| podstawa | na nogach |
| ciężar | 19,5 kg |
| pojemność | 250 l |
| długość wewnętrzna | 740 mm |
| długość zewnętrzna | 800 mm |
| szerokość wewnętrzna | 540 mm |
| szerokość zewnętrzna | 600 mm |
| wysokość wewnętrzna | 640 mm |
| wysokość zewnętrzna | 840 mm |








