rabat ilościowy
Kosz EKO SQUARE na odpady segregowane, poj. 90 l, pojemnik lakierowany szary, pokrywa niebieska (papier)
nr art.: 122919

453,00 zł bez VATu
557,19 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
407,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 12 szt.
Opis
- do stosowania wewnątrz budynków
- dno kosza chronione cokołem z tworzywa sztucznego, niekorodującym i chroniącym podłogę przed porysowaniem
- zdejmowana pokrywa z odróżniającym kolorem
- pojemniki dostarczane są z kolorową samoprzylepną etykieta
- kosz jest wyposażony w listwy mocujące worek – Hold Bag, które stabilnie utrzymują worek na odpady.
- pojemnik ze stali lakierowanej, kolor srebrno-szary
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| pojemność | 90 l |
| głębokość | 360 mm |
| szerokość | 360 mm |
| wysokość | 690 mm |
















