Antystatyczny wózek stołowy VARIOfit, 3 półki, 1000 x 700 mm, nośność 500 kg


Opis
Wózki ESD są przeznaczone do wewnętrznego transportu w przemyśle elektronicznym, gdzie należy unikać gromadzenia się ładunków statycznych i gdzie niezbędne jest ograniczenie powstawania wyładowań elektrostatycznych.
- spawana konstrukcja stalowa
- konstrukcja malowana proszkowo farbą grafitowo szarą RAL7024 z powłoką przewodzącą ładunki elektryczne, gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z precyzyjnymi łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z przewodzącej elektryczność pełnej gumy, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP
- półki z jasnoszarej płyty wiórowej przewodzącej ładunki elektryczne ułożonej w ramie z kątowników stalowych, bez krawędzi
- nośność półki 200 kg
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1000 x 700 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 700 |
| ciężar | 59 kg |
| nośność | 500 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 200 kg |
| długość zewnętrzna | 1190 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 700 mm |
| wysokość całkowita | 920 mm |
| ilość pięter | 3 szt. |



