Wózek paletowy z szybkim podnoszeniem, nośność 2500 kg, koła poliuretan

Opis
Paletowy wózek niskiego podnoszenia jest przeznaczony do przenoszenia towarów na paletach EURO ewentualnie na paletach i powierzchniach o podobnych rozmiarach przystosowanych do wideł podnoszących. Stalowa wzmocniona rama zapewnia stabilność i sztywność konstrukcji. Dyszel jest z ergonomiczną poręczą i gumowym uchwytem.
Agregat hydrauliczny z zamkniętym obiegiem hydraulicznym jest kompaktowym odlewem z wbudowanym zaworem przepustowym chroniącym przed przeciążeniem.
Szybkie podnoszenie działa przy masie obciążenia do 150 kg, do podniesienia obciążenia do najwyższego możliwego położenia są potrzebne 4 podniesienia. W przypadku ciężarów powyżej 150 kg system hydrauliczny automatycznie przełączy się na zwykłą wydajność, a do podniesienia tego samego obciążenia jest potrzebnych 12 podniesień.
Na końcach wideł znajdują się od spodu dwa najazdowe kółka poliuretanowe celem ułatwienia najeżdżania pod palety i pokonywania ewentualnych przeszkód.
koła obrotowe: 200x50 mm, poliuretan
koła widłowe: 80x70 mm, poliuretan, tandem
Parametry
| materiał kół skrętnych | poliuretan |
| Materiał rolek widłowych | poliuretan |
| podnoszenie | quick lift |
| zakres podnoszenia (min.-max.) | 85 - 200 mm |
| ciężar | 75 kg |
| nośność | 2500 kg |
| długość wideł | 1150 mm |
| szerokość wideł | 160 mm |



