Wiata K4, 4195 x 2165 mm, trzy ściany+ochrona przed wiatrem, kolor antracyt RAL7016


Opis
Konstrukcja: Konstrukcja nośna z profili stalowych z połączoną konstrukcją dachu z blachy trapezowej.
Powierzchnie: Wszystkie stalowe części nośne są cynkowane ogniowo i malowane proszkowo w kolorze antracytowo-szarym RAL7016 (inne kolory dostępne na zamówienie). Blacha trapezowa ocynkowana i obustronnie malowana, strona wewnętrzna – poliester szaro-biały, strona zewnętrzna RAL 9002 szaro-biały.
Dach: Dach płaski, pokrycie dachu blachą trapezową, wysokość atyki 150 mm.
Ściana tylna / boczna / przeciwwiatrowa: hartowane szkło bezpieczne (ESG), standardowe szkło przezroczyste mocowane za pomocą specjalnych uchwytów do konstrukcji nośnej.
Odwodnienie: Przez rynnę deszczową zintegrowaną z dachem (wewnętrzną, bitumiczną), odpływ w tylnym słupku narożnym, odpływ ok. 120 mm nad ziemią.
Obciążenie śniegiem: Konstrukcję zaprojektowano na obciążenie śniegiem 1,45 kN/m²
Obciążenie wiatrem: Konstrukcja posiada atest dla stref wiatrowych I-II
Mocowanie: Słupy ze stopami do zakotwienia w fundamencie betonowym zgodnie z dostarczonym planem.
Dostawa: Zestaw w solidnej drewnianej skrzynce i szklanym stojaku. Materiał montażowy i kotwiący wchodzą w zakres dostawy.
Montaż: Łatwy do samodzielnego montażu, dołączona instrukcja montażu.
Wejście od przodu po prawej stronie, szerokość w świetle 1970 mm
Parametry
| kolor | antracyt RAL7016 ![]() |
| ciężar | 965 kg |
| długość | 4195 mm |
| długość wewnętrzna | 4075 mm |
| głębokość | 2165 mm |
| głębokość wewnętrzna | 2105 mm |
| wysokość | 2510 mm |
| wysokość prześwitu | 2360 mm |












