Szafa warsztatowa, 4 półki ocynkowane o nośności 100 kg, wys.xszer.xgł. 1990x1200x500 mm, kolor niebieski RAL5012


Opis
- szafy są przeznaczone do przechowywania narzędzi oraz akcesoriów warsztatowych i zaprojektowane do pracy w najcięższych warunkach
- cała konstrukcja jest spawana z blachy stalowej o grubości 1,0 mm, lakierowanej farbą proszkową
- półki z blachy ocynkowanej o nośności 100 kg
- półki przestawne w odstępach co 25 mm
- zamek trójpunktowy z zamknięciem z rączką i dwoma kluczykami w zestawie
- stopki poziomujące z możliwością regulacji od wewnątrz, co umożliwia precyzyjne ustawienie nawet na nierównej powierzchni
- ślizgacze ułatwiające przesuwanie szafy i chroniące podłogę przed zarysowaniem
- możliwość kotwiczenia do ściany
- przed malowaniem, szafy zostały poddane procesowi cyrkonowania, co stanowi bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne i polepsza przyczepność farby
- szafy pokryte są farbą posiadającą Klasyfikację w Zakresie Reakcji na Ogień: A2-s1,d0 (Instytut Techniki)
Szafy są dostarczane w całości i nie wymagają montażu.
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | niebieski RAL5012 ![]() |
| konstrukcja drzwi | skrzydłowe |
| ciężar | 102 kg |
| nośność korpusu | 700 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 100 kg |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość | 1200 mm |
| wysokość | 1990 mm |
| ilość półek | 4 szt. |












