Dwukołowa taczka VARIOfit, ze stali nierdzewnej, z płozami ślizowymi, nośność 250 kg
nr art.: 123057
EAN: 4035694095427

2 142,00 zł bez VATu
2 634,66 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Opis
- stabilna, spawana konstrukcja ze stali nierdzewnej (AISI 304)
- 2 uchwyty ochronne
- wymienne płozy z tworzywa sztucznego, poprowadzone wzdłuż zgięcia rury aby nie dochodziło do uszkodzeń
- koła 250x65 mm z pełnej gumy, felga specjalna plastikowa z precyzyjnym łożyskiem kulkowym ze stali nierdzewnej i kołpakiem z tworzywa
Parametry
| kolor | stal nierdzewna matowa ![]() |
| łopata szer.×gł. | 480 × 300 mm |
| materiał konstrukcyjny | stal nierdzewna |
| rodzaj kół | pełna guma |
| ciężar | 21 kg |
| nośność | 250 kg |
| szerokość | 570 mm |
| wysokość | 1315 mm |










