Wózek skrzyniowy, kratowy, ocynkowany, 1200x800 mm, wysokość wewnętrzna 850 mm, nośność 250 kg
nr art.: 123060
1 071,00 zł bez VATu
1 317,33 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 8 szt.
Opis
Składa się z dwóch podstawowych części:
1) podwozie o wymiarach palety euro:
- rama ze stalowego profilu na kółkach o śr. 80 mm (4 obrotowe, 2 z hamulcem), szare, niebrudzące gumowe obręcze
- wypełnienie ramy z siatki drucianej o wymiarach oczek 50x50 mm
2) nadbudowa kratowa na europalety
- rozmiar oczka 120x65 mm
- zabudowa mocowana jest do podwozia za pomocą 4 haków
Parametry
| materiał obręczy | szara guma |
| powierzchnia | cynkowo-chromowany |
| rodzaj kół | 4 kółka skrętne (2 z hamulcem) |
| nośność | 250 kg |
| długość | 1200 mm |
| średnica koła | 80 mm |
| szerokość | 800 mm |
| wysokość | 1000 mm |
| wysokość wewnętrzna | 850 mm |





