Kosz do segregowania odpadów, drewniany z daszkiem, w odcieniu mahoń, pojemność 3 x 50 l, wysokość 940 mm
nr art.: 123090
1 650,00 zł bez VATu
2 029,50 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 14 szt.
Opis
- solidna konstrukcja ocynkowana ogniowo
- 3 wewnętrzne wyjmowane pojemniki z ocynkowanej blachy, pojemność 3x50 l, obsługę ułatwiają dwa wewnętrzne uchwyty
- z listwami z bejcowanego, świerkowego drewna, drewno jest bejcowane specjalnym lakierem do zastosowań zewnętrznych
- konstrukcja jest odporna na niekorzystne warunki pogodowe, utrzymuje długotrwały, niezmienny wygląd
- podstawa z przygotowaniem do montażu ławki do stałego podłoża
- w zestawie znajduje się zestaw 4 etykiet samoprzylepnych (plastik, szkło, papier, odpady mieszane)
Daszek chroni zawartość przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Daszek wyposażony jest w masywne metalowe zawiasy, zamykany na uniwersalny, trójkątny klucz.
Parametry
| kolor | mahoń ![]() |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | ocynkowany |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| pojemność | 150 l |
| głębokość | 410 mm |
| szerokość | 1090 mm |
| wysokość | 940 mm |











