Kosz do segregowania odpadów, drewniany, w odcieniu pinii, pojemność 3 x 50 l, wysokość 800 mm
nr art.: 123091
1 249,00 zł bez VATu
1 536,27 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 8 szt.
Opis
- solidna konstrukcja ocynkowana ogniowo
- 3 wewnętrzne wyjmowane pojemniki z ocynkowanej blachy, pojemność 3x50 l, obsługę ułatwiają dwa wewnętrzne uchwyty
- z listwami z bejcowanego, świerkowego drewna, drewno jest bejcowane specjalnym lakierem do zastosowań zewnętrznych
- konstrukcja jest odporna na niekorzystne warunki pogodowe, utrzymuje długotrwały, niezmienny wygląd
- podstawa z przygotowaniem do montażu ławki do stałego podłoża
- w zestawie znajduje się zestaw 4 etykiet samoprzylepnych (plastik, szkło, papier, odpady mieszane)
Parametry
| kolor | pinie ![]() |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | ocynkowany |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| pojemność | 150 l |
| głębokość | 410 mm |
| szerokość | 1090 mm |
| wysokość | 800 mm |













