Warsztatowa szafa na narzędzia, wys. x szer. x gł.: 1950 x 950 x 600 mm, w drzewiach panele perforowane, 4 x półka, kolor szary RAL7035 / niebieski RAL5012
nr art.: 123099

2 047,00 zł bez VATu
2 517,81 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 944,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 2 szt.
Opis
- szafy na narzędzia odznaczają się masywną konstrukcją z wysokiej jakości blachy stalowej o grubości 1,0 mm
- wyposażone są w panele perforowane do zamocowania uchwytów na narzędzia Q-SYSTEM
- zamykanie za pomocą ryglowego mechanizmu dwupunktowego z zamkiem cylindrycznym
- wykończenie powierzchni wykonane farbą proszkową, korpus, półki i szuflady w kolorze szarym RAL7035, drzwi i fronty szuflad w kolorze niebieskim RAL5012
- szuflady na suwnicach kulkowych wynosi, nośność 50 kg, wysuwanie 80%, dowolnie przestawne w odstępach co 50 mm
- półki o nośności 100 kg, dowolnie przestawne w odstępach co 25 mm
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| konstrukcja drzwi | skrzydłowe |
| nośność korpusu | 800 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 100 kg |
| nośność szuflady | 50 kg |
| głębokość | 600 mm |
| szerokość | 950 mm |
| wysokość | 1950 mm |
| ilość półek | 4 szt. |
| ilość szuflad | 0 szt. |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
ilość półek
ilość szuflad
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
105814
1 szt.
8 szt.
6 702,00 zł
na zamówienie (26 dni)
105812
2 szt.
2 szt.
3 467,00 zł
Na magazynie (1 szt.)
105813
2 szt.
4 szt.
4 602,00 zł
na zamówienie (26 dni)
105811
2 szt.
0 szt.
2 330,00 zł
Na magazynie (2 szt.)









