COBAGRIP - krata plastikowa 2x1 m, wys. 50 mm, kolor żółty
nr art.: 123173

1 972,00 zł bez VATu
2 425,56 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (8 dni)
Opis
Kraty GRP na podesty, chodniki, podłogi i wpusty. Chroni miejsce pracy, środowisko i personel, będąc jednocześnie bezobsługowym.
- wykonane z wytrzymałego, trwałego GRP (Glass fiber Reinforced Plastic)
- wysoką wydajność i trwałość, nadaje się do dużych obciążeń
- powierzchnia pokryta kryształami kwarcu zapewnia ekstremalną trwałość i wysoką odporność na poślizg
- test antypoślizgowy zgodny z normą EN 16165:2021, załącznik B
- test ogniowy zgodny z normą EN 13501-1:2018
- wysokiej jakości alternatywa dla krat stalowych, o połowę lżejsze od rozwiązań stalowych, dzięki czemu są łatwe w instalacji i nie wymagają bieżącej konserwacji
- dostępne akcesoria do bezpiecznego montażu na krawędziach
Parametry
| kolor | żółty ![]() |
| materiał | laminat |
| powierzchnia | perforowana |
| maks. temperatura pracy | 60 °C |
| min. temperatura pracy | -50 °C |
| ciężar | 42 kg |
| ciężar (kg/m2) | 21 kg/m2 |
| długość | 2000 mm |
| szerokość | 1000 mm |
| wysokość | 50 mm |














