Skręcany regał FIX z pudełkami, ocynkowany, wys.x szer. x gł.: 2000x1000x300 mm, ilość pudełek: 60 szt.

Opis
- regał ocynkowany z pojemnikami, charakteryzuje się stabilnością i trwałością
- montaż jest bardzo łatwy za pomocą łączeń śrubami oraz dołączonego klucza imbusowego
- wsporniki regałów wyposażone są w stopki z możliwością zakotwienia do podłogi
- półki przestawne są w odstępie co 25 mm, z dłuższej strony są dziurkowane w odstępie 50 mm w celu zastosowania wyposażenia typu przegrody, kratki oddzielające, itp.
Kuwety regałowe IndustrieBox
- dno z powierzchnią bąbelkową dla lepszego wyjmowania małych części
- wykonane z wysokogatunkowego, nietłukącego polipropylenu, odpornego na oleje, tłuszcze oraz większość kwasów i zasad
- stabilne temperaturowo w zakresie od -10 ° C do + 60 ° C
- możliwość układania w stosy
- w przedniej ścianie rowki ułatwiające chwytanie oraz ramka do wkladania etykiety
- w bocznych ścianach rowki do wewnętrznego podziału za pomocą poprzecznych przegród
60 szt. czerwonych skrzynek szer. x gł. x wys.: 183 x 300 x 81 mm
Parametry
| powierzchnia | ocynkowany |
| typ regału | podstawowy |
| nośność pola regałowego | 1320 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 150 kg |
| głębokość półki | 300 mm |
| szerokość półki | 1000 mm |
| wysokość całkowita | 2000 mm |
| ilość pojemników | 60 szt. |
| ilość półek | 13 szt. |













