rabat ilościowy
wózek piętrowy VARIOfit z pochyłymi półkami, 3 druciane półki, 1355 x 550 mm, nośność 250 kg
nr art.: 123260
EAN: 4035694010383

2 278,00 zł bez VATu
2 801,94 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 164,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L i przykręcone ściany czołowe z rury stalowej
- jedna ścianka jest wyposażona w uchwyt
- półki zawieszane poziomo lub pochyło z pochyleniem 15° z rastrem 120 mm, osadzone w kątownikach z wysością krawędzi 15 mm
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi, obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, która nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
- cała konstrukcja lakierowana proszkowo
- powierzchnie nośne siatkowane 50x50 mm
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1355 x 550 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1300 x 500 |
| ciężar | 59,5 kg |
| nośność | 250 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 50 kg |
| długość zewnętrzna | 1510 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość zewnętrzna | 550 mm |
| wysokość całkowita | 1535 mm |
| ilość pięter | 3 szt. |
Dokumenty
nazwa











