rabat ilościowy
wózek piętrowy VARIOfit z pochyłymi półkami, 3 druciane półki, 1650 x 650 mm, nośność 400 kg
nr art.: 123261
EAN: 4035694010390

2 580,00 zł bez VATu
3 173,40 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 451,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L i przykręcone ściany czołowe z rury stalowej
- jedna ścianka jest wyposażona w uchwyt
- półki zawieszane poziomo lub pochyło z pochyleniem 15° z rastrem 120 mm, osadzone w kątownikach z wysością krawędzi 15 mm
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi, obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, która nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
- cała konstrukcja lakierowana proszkowo
- powierzchnie nośne siatkowane 50x50 mm
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1650 x 650 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1600 x 600 |
| ciężar | 66 kg |
| nośność | 400 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 50 kg |
| długość zewnętrzna | 1805 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 650 mm |
| wysokość całkowita | 1575 mm |
| ilość pięter | 3 szt. |
Dokumenty
nazwa











