rabat ilościowy
Dzielona szafa WEMO, 2 schowki, 400x500x1800 mm, kolor drzwi niebieski RAL5012, bez nóg, zamek obrotowy na kłódkę
nr art.: 123108

566,00 zł bez VATu
696,18 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
537,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (50 dni)
Opis
- spawana konstrukcja, dużą sztywność zapewnia zastosowanie wielu dodatkowych zagięć i połączeń spawanych
- drzwi zawieszone są na wewnętrznych zawiasach, posiadają kratki wentylacyjne, kąt otwarcia drzwi 110°
- z zewnętrznej strony drzwi samoprzylepna ramka na wizytówkę
- wykończenie powierzchniowe szafki: lakier proszkowy, powierzchnia jest gładka, łatwa do utrzymania w czystości, długotrwałe zachowanie koloru
- drążek z dwoma przesuwnymi haczykami
- bezpieczne jednopunktowe zamykanie z obrotowym na kłódkę
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| podstawa | cokół 40 mm |
| zamek | zamek obrotowy na kłódkę |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 400 mm |
| szerokość przedziału | 400 mm |
| wysokość | 1800 mm |
| ilość kolumn | 1 szt. |
| ilość schowków | 2 szt. |
| ilość schowków w słupie | 2 szt. |









