Składana wanna wychwytowa FASTER, z tworzywa sztucznego, pojemność 187 l, 1200x1200x130 mm


Opis
- wykonanez PVC ze specjalną powłoką powierzchni (PES/PVC 680 g/m²) odporne na produkty naftowe i kwasy
- spawane narożniki i wzmocnienia z polipropylenu dla większej stabilności
- zakres temperatur -30 °C do +70 °C
- mała waga własna
- oczka w rogach umożliwiające zawieszenie
- nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz
Do natychmiastowego zbierania wyciekających substancji oraz do zapobiegania wyciekom podczas przechowywania.
Przeznaczone do szybkiego zastosowania, aby wychwycik wycieki niebezpiecznych substancji w terenie, nadaje się również do prac konserwacyjnych, czyszczenia narzędzi i części maszyn, a także do krótkotrwałego przechowywania kanistrów, beczek, zanieczyszczonych części i sprzętu.
Po ekologicznej utylizacji zebranej substancji należy umyć i osuszyć wannę odpowiednim środkiem neutralizującym lub wodą z mydłem, aby była gotowa do dalszego użycia.
Oszczędność miejsca dzięki składanej konstrukcji wanny, po złożeniu zamknięce paskiem z klamrą.
Parametry
| kolor | czerwony ![]() |
| materiał | tworzywo sztuczne (PVC) |
| wykonanie | bez rusztu |
| ciężar | 4,5 kg |
| objętość wychwytu | 187 l |
| długość całkowita | 1200 mm |
| szerokość całkowita | 1200 mm |
| wysokość całkowita | 130 mm |
















