rabat ilościowy
Dzielona szafa WEMO, 4 schowki, 400x500x1940 mm, na nóżkach, kolor drzwi szary RAL7035, zamek patentowy na klucz
nr art.: 123179

740,00 zł bez VATu
910,20 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
699,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (50 dni)
Opis
- spawana konstrukcja, dużą sztywność zapewnia zastosowanie wielu dodatkowych zagięć i połączeń spawanych
- drzwi zawieszone są na wewnętrznych zawiasach, posiadają kratki wentylacyjne, kąt otwarcia drzwi 110°
- z zewnętrznej strony drzwi samoprzylepna ramka na wizytówkę
- wykończenie powierzchniowe szafki: lakier proszkowy, powierzchnia jest gładka, łatwa do utrzymania w czystości, długotrwałe zachowanie koloru
- bezpieczne jednopunktowe zamykanie, z zamkiem patentowym (standardowo 2 klucze)
- nóżki o wysokości 140 mm wyposażone są w śruby regulacyjne umożliwiające wyrównanie ewentualnych nierówności podłoża, w zakresie 0-10 mm
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| podstawa | na nogach |
| zamek | patentowy |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 400 mm |
| szerokość przedziału | 400 mm |
| wysokość | 1940 mm |
| ilość kolumn | 1 szt. |
| ilość schowków | 4 szt. |
| ilość schowków w słupie | 4 szt. |











