Składana wanna wychwytowa ANTISTATIC, z tworzywa sztucznego, pojemność 175 l, 1000x1000x200 mm


Opis
- antystatyczne, przeznaczony do stosowania w obszarach o podwyższonym ryzyku wybuchu
- wykonane ze specjalnego materiału PES/PVC o wysokiej przewodności (opór elektryczny jest mniejszy niż 10⁹ Ω), odporne na produkty naftowe i kwasy
- proste zamknięcia na rogach z podwójnym zabezpieczeniem
- spawane usztywnienia wzmacniające kształt
- zakres temperatur wynosi od -10 °C do +70 °C
- lekkie
- łatwe w obsłudze dzięki zintegrowanym uchwytom
- nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz
Do natychmiastowego zbierania wyciekających substancji oraz do zapobiegania wyciekom podczas przechowywania. Szybkie i gotowe do użycia nawet w trudno dostępnych miejscach, odkształcalna konstrukcja.
Wykonane ze specjalnej folii antystatycznej, której przewodność sprawia, że nadaje się do stosowania w środowisku o podwyższonym ryzyku wybuchu.
Oszczędność miejsca dzięki składanej konstrukcji wanny, w skład dostawy wchodzi torba transportowa.
Wymiary po złożeniu: 750x390x130 mm.
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał | tworzywo sztuczne (PVC) |
| wykonanie | bez rusztu |
| ciężar | 4,2 kg |
| objętość wychwytu | 175 l |
| długość całkowita | 1000 mm |
| szerokość całkowita | 1000 mm |
| wysokość całkowita | 200 mm |














