rabat ilościowy
Dzielona szafa WEMO, 3x3 schowki, 1200x500x1800 mm, kolor drzwi szary RAL7035, zamek patentowy na klucz
nr art.: 123160

1 602,00 zł bez VATu
1 970,46 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 521,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (50 dni)
Opis
- spawana konstrukcja, dużą sztywność zapewnia zastosowanie wielu dodatkowych zagięć i połączeń spawanych
- drzwi zawieszone są na wewnętrznych zawiasach, posiadają kratki wentylacyjne, kąt otwarcia drzwi 110°
- z zewnętrznej strony drzwi samoprzylepna ramka na wizytówkę
- wykończenie powierzchniowe szafki: lakier proszkowy, powierzchnia jest gładka, łatwa do utrzymania w czystości, długotrwałe zachowanie koloru
- bezpieczne jednopunktowe zamykanie, z zamkiem patentowym (standardowo 2 klucze)
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| podstawa | cokół 40 mm |
| zamek | patentowy |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 1200 mm |
| szerokość przedziału | 400 mm |
| wysokość | 1800 mm |
| ilość kolumn | 3 szt. |
| ilość schowków | 9 szt. |
| ilość schowków w słupie | 3 szt. |













