EKO WALL STATION - naścienna stacja do segregacji odpadów, pojemność 4 x 35 l
nr art.: 123463
EAN: 5907514321285

1 763,00 zł bez VATu
2 168,49 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 3 szt.
Opis
- do stosowania w pomieszczeniach, z możliwością zawieszenia na ścianie
- otwierana pokrywa górna z otworami wrzutowymi, wyposażona w zawiasy z jednej strony i zamek trójkątny
- solidny korpus wykonany z ocnkowanej i dodatkowo lakierowanej blachy stalowej 1,0 mm
- możliwość zawieszenia pod każdym otworem worka foliowego (ramki mocujące są częścią dostawy)
- alternatywnie, otwór można zamknąć klapką lub umieścić pod każdy otwór wstawic plastikowy lub metalowy pojemnik wewnętrzny, zob. akcesoria
- kolorowe naklejki są w komplecie
- kolor korpusu ciemno szary RAL9006, kolor pokrywy czarny RAL9006
Parametry
| materiał konstrukcyjny | ocynk, lakierowany |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | wewnętrzne |
| ciężar | 30 kg |
| pojemność | 140 l |
| głębokość | 355 mm |
| szerokość | 1200 mm |
| wysokość | 650 mm |















