rabat ilościowy
Stylovy fotel BRENE, kolor jasnobeżowy
nr art.: 123485
EAN: 5905197582269
349,00 zł bez VATu
429,27 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
314,00 zł
dla 4 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (18 dni)
Opis
- innowacyjny design, idealne połączenie elegancji, komfortu i funkcjonalności
- stabilna, solidna konstrukcja, łatwa w utrzymaniu i czyszczeniu, przyjemna w dotyku
- nowoczesne matowe odcienie, długotrwała stabilność koloru nawet na zewnątrz
- zaprojektowane dla zapewnienia maksymalnego komfortu nawet bez dodatkowych elementów wyściełanych
- przyjazne dla środowiska (wykonane w 100% z przetworzonego plastiku przy użyciu najnowszych technologii)
- nadaje się do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń
- możliwość układania w stosy
- German Design Award Winner 2025
- wyprodukowano w Polsce
Parametry
| kolor | beżowy ![]() |
| podłokietniki | tak |
| powierzchnia siedziska | plastik |
| ciężar | 5,3 kg |
| nośność | 110 kg |
| głębokość | 625 mm |
| szerokość | 670 mm |
| wysokość | 740 mm |
| wysokość siedziska | 425 mm |




























