rabat ilościowy
Krzesło stylove BRENE, kolor jasnobeżowy
nr art.: 123488
EAN: 5905197582146
295,00 zł bez VATu
362,85 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
265,00 zł
dla 4 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (18 dni)
Opis
- innowacyjny design, idealne połączenie elegancji, komfortu i funkcjonalności
- stabilna, solidna konstrukcja, łatwa w utrzymaniu i czyszczeniu, przyjemna w dotyku
- nowoczesne matowe odcienie, długotrwała stabilność koloru nawet na zewnątrz
- zaprojektowane dla zapewnienia maksymalnego komfortu nawet bez dodatkowych elementów wyściełanych
- przyjazne dla środowiska (wykonane w 100% z przetworzonego plastiku przy użyciu najnowszych technologii)
- nadaje się do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń
- możliwość układania w stosy
- German Design Award Winner 2025
- wyprodukowano w Polsce
Parametry
| kolor | beżowy ![]() |
| podłokietniki | nie |
| powierzchnia siedziska | plastik |
| ciężar | 3,8 kg |
| nośność | 110 kg |
| głębokość | 530 mm |
| szerokość | 550 mm |
| wysokość | 825 mm |
| wysokość siedziska | 460 mm |






















