rabat ilościowy
Pojemnik na odpady z tworzywa COMPACTA, pojemność 45 l, pojemnik szary/pokrywa niebieska
nr art.: 123496
EAN: 5905197562438
67,50 zł bez VATu
83,03 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
60,50 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 14 szt.
Opis
- praktyczny kosz, dostosowany do różnorodnych potrzeb użytkowników
- wykonany z bardzo trwałego tworzywa sztucznego, częściowo wykonany z materiału, który nadaje się w do recyclingu
- materiał jest odporny na alkohole, tłuszcze i oleje, nie ulega korozji
- gładko wykończone wnętrze ułatwia jego czyszczenie
- wyposażony jest w klapę, która otwiera się na dwa sposoby – można ją uchylić lub otworzyć, zależnie od preferencji
- estetyczna ramka, dostępna w różnych kolorach, nie tylko skutecznie zabezpiecza worek przed osunięciem, ale też ułatwia segregację odpadów
- pojemnik jasnoszary
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| odpady segregowane | tak |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| pojemność | 45 l |
| głębokość | 394 mm |
| szerokość | 298 mm |
| wysokość | 612 mm |









