Zestaw 4 pojemników zbiorczych do segregowania odpadów PLUS SET, pojemność 4x35 l, kolor antracyt
nr art.: 123499
EAN: 5905197562247
155,00 zł bez VATu
190,65 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
opak.
Na magazynie 9 opak.
Opis
Parametry
| kolor | antracyt ![]() |
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| pojemność | 35 l |
| długość | 380 mm |
| szerokość | 285 mm |
| wysokość | 608 mm |
| ilość pojemników | 4 szt. |








